Válek tourVálek autosportOldtimer mania - web o Veteránech
 
 
o násproduktynovinkypartneřiVIP partneřiobch. podmínkykontakty

O nás

Milujete Itálii? Pak si nás zamilujete!
Otevřeli jsme pro Vás obchod italských lahůdek a surovin, který nese své jméno podle akce „Italia in Ostrava“, na níž prezentujeme Itálii jako krásnou zemi plnou historických památek, přírodních skvostů a bohaté gastronomie.

Oddejte se chuti středomořské kuchyně
Italská kuchyně je považována za jednu z nejlepších na světě, je proslulá lehkostí, jednoduchostí, také je vysoce oceňována pro pestrost chutí a ingrediencí.

Itálie na Vašem stole
V našem obchodě najdete široký sortiment kvalitních produktů a surovin z apeninského poloostrova, které z Vašich pokrmů vykouzlí pravé italské speciality.

Ponořte se do rozmanitých chutí Itálie, připomeňte si zemi zalitou sluncem, prosycenou vůněmi, zemi s nekonečným mořem, nádhernými památkami a nespoutaným jižanským temperamentem…

Přímo u Vás doma si můžete vychutnat třeba parmezán, prosciutto nebo delikatesní nakládanou zeleninu, ochutit pokrm olivovým olejem , balzamikovým octem nebo degustovat renomovaná italská vína.

Kvalita za přijatelnou cenu
Na kvalitu i cenu surovin a produktů dovážených přímo z Itálie neustále dohlížíme, stejně tak na sortiment výrobků, který rozšiřujeme, abychom vyhověli požadavkům našich zákazníků.

Darujte kousek Itálie
Potěšte své blízké kouskem Itálie. Uvařte jim pokrm z kvalitních italských surovin nebo darujte labužnické potěšení např. v podobě lahodného vína, sýru, kávy nebo čokolády.

Jak nakupovat?
Nakupujte originální italské produkty a suroviny jednoduše z pohodlí svého domova nebo nás navštivte v kamenném obchodě.
Petr Válek
Pivovarská 6
Ostrava 702 00

Přejeme Vám, aby se pro Vás jídlo stalo potěšením života, tak jako pro Italy.

© 2010–2021 MARF reklamní agentura, grafické studio a tvorba webových stránek